STEP IT Academy | Učíme od roku 1999. Vysoko kvalitné IT vzdelávanie pre dospelých a deti. Pripravujeme programátorov, dizajnérov a systémových inžinierov, ktorých nebude možné nahradiť umelou inteligenciou. Na ceste k dosiahnutiu tohto cieľa študentov učíme ako pochopiť úlohy, realizovať projekty a pracovať v tíme. To všetko naviac k vedomostiam, ktoré tvoria jadro daného kurzu.

Váš prehliadač Internet Explorer je zastaraný!

Prosíme, použite Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Potvrďte svoj súhlas so spracovaním osobných údajov. Zaväzujeme sa použiť poskytnuté informácie iba v rámci našej spoločnosti a nikdy ich neposkytovať tretím stranám.

Čítaj viac

Zoznámime vaše dieťa s technológiami budúcnosti a zaistíme, aby prázdniny strávili zábavne a pritom prospešne!

Pre koho

Naši študenti:

poznajú všetkých najpopulárnejších blogerov a chcú sa stať slávnymi

snívajú o tom, že postavia a vycvičia svojho vlastného bojového robota

hľadajú inšpiráciu

chcú vytvoriť virtuálne svety

Výhody

Výhody IT STEP Academy:

  1. Vedomosti a zručnosti pre budúcnosť
  2. Individuálny prístup ku vzdelávaniu
  3. Technológie a vynálezy
  4. Návštevy globálnych IT firiem
  5. Vonkajšie aktivity
  6. Skúsení lektori
  7. Bezpečnosť a komfort
  8. Komunikácia a nové priateľstvá
Formy štúdia

Formy vzdelávania

Počítačový tábor 2021

150 €

Naučiť sa programovať nebola nikdy taká zábava! Pre Summer Camp 2021 si STEP IT Academy pripravila workshopy s platformou, ktorá ti umožní postaviť si vlastné 3D svety, zaplniť ich populárnymi postavami, objektmi a zostaviť programy, ktoré tvojím svetom vdýchnu život.

 

Deti sa naučia plánovať a animovať sofistikované 3D modely - mestá, zábavné parky, stredoveké pevnosti, neznáme planéty - nekonečné možnosti idú ruka v ruke s neobmedzenou detskou predstavivosťou.

 

Programovanie je realizované v modernom, objektovo-orientovanom jazyku LUA. V mnohých aspektoch je podobný jazyku Javascript, ale má čitateľnejšiu a pohodlnejušiu syntax.

 

Vďaka okamžitému viditeľnému výsledku svojej práce sú deti motivované sa učiť 3D modelovanie a programovanie. Vytvárajú hry a sprístupňujú ich ostatným, aby sa do nich mohli pripojiť a zahrať si ich. Dovednosti, ktoré získajú, im v budúcnosti veľmi pomôžu v oblasti pokročilého IT vzdelávania.

 

V cene detského tábora je zahrnuté: tematický krůžok pod vedením lektora, pedagogický dozor, desiata, pitný režim, obed.
 

Slovenčina

5 dní

9-14 rokov

Pondelok – piatok; 8:30 - 13:00

Náš prístup k učeniu

Náš prístup k učeniu

Žiadne nudné štúdium, iba zábavné lekcie, užitočné činnosti a zmysluplne využitý čas. Tábor ponúka možnosť vyskúšať si rôzne zručnosti a pomáha dieťaťu nájsť si nového koníčka. Koniec koncov, prázdniny sú ten ideálny čas pre experimentovanie, objavy a nadväzovanie priateľstiev.

Požiadať o spätné volanie

Táto webová stránka používa cookies

Zásady ochrany osobných údajov a právne informácie