Tomášikova 23, 5. poschodie, 831 04 Bratislava

Staň sa počítačovým grafikom
na Akadémii STEP IT!

Prečo sa stať
počítačovým grafikom?

Grafickí dizajnéri sú potrební všade

V dnešnej dobe je ťažké nájsť ľudskú činnosť, ktorá by sa netýkala dizajnu. Priemyselný dizajn, grafický dizajn, interiérový dizajn, web dizajn, dizajn hier, reklamný dizajn ponúkajú obrovské množstvo možností. Ak si vyberiete čokoľvek, prácu si nájdete.

Kreatívna práca

Grafický dizajn je druh povolania, pri ktorom možete dať slobodu svojej tvorivosti, každý deň vytvárať niečo nové na základe vašich skúseností, zhmotňovať vaše myšlienky a neustále sa rozvíjať.

Možnosť práce na diaľku

Ak si vyberiete prácu grafického dizajnéra, môžete pracovať z akéhokoľvek miesta na zemi a navyše zostávate pánmi svojho času.

Neustály rozvoj

Stať sa grafikom znamená neustále rozvíjať svoje schopnosti a navyše umožňuje komunikovať s kreatívnymi ľuďmi z celého sveta, vymieňať si nápady a oveľa viac. Ak si vyberiete grafický dizajn nudiť sa rozhodne nebudete.

Výborné finančné ohodnotenie

Po grafických dizajnéroch je obrovský dopyt, vďaka čomu patria medzi najlepšie ohodnotených špecialistov na svete.

Reálna šanca zmeniť svet

Nezáleží na tom, čo očakávate od svojej kariéry. Pokiaľ chcete zarobiť veľa peňazí alebo zmeniť svet, s grafickým dizajnom môžete dosiahnuť oboje. Možno práve vy budete ten, kto prinesie dizajnový projekt, ktorý zmení naše chápanie sveta.

Čo by mal vedieť a ovládať grafický dizajnér?

Toto všetko a oveľa viac sa môžete naučiť ak si na Počítačovej Akadémii STEP vyberiete špecializáciu "Počítačová grafika a dizajn"

Študijný plán

Prečo si študenti vyberajú
práve Počítačovú Akadémiu STEP?

Moderné a aktuálne študijné plány

Študijný plán sa neustále aktualizuje v nadväznosti na momentálne potreby trhu. Nenájdete tu žiadne zbytočné predmety, iba to, čo skutočne budete používať v praxi.

Unikátne študijné materiály

Náš študijný plán vytvorili najlepší odborníci v oblasti IT. Ponúkame elektronické študijné materiály, reálne projekty, prípadové štúdie na podporu vyučovacieho procesu. Výsledkom sú cenné znalosti a praktické zručnosti.

Profesionálni školitelia

Školitelia v IT STEP sú certifikovanými profesionálmi vo svojom odbore. Prichádzajú k nám priamo z jednotlivých firiem, aby odovzdali študentom praktické vedomosti a zručnosti. Pre svojich zamestnancov tiež priebežne organizujeme semináre, workshopy a tréningy, aby sme im pomohli udržiavať a rozširovať ich profesijné vedomosti a pedagogické schopnosti.

Moderné zariadenie a vybavenie

Naši študenti majú vždy prístup k moderným PC a všetkému potrebnému vybaveniu. Každý študent má stôl vybavený osobným počítačom. Snažíme sa čo najlepšie zabezpečiť našim študentom všetko potrebné pre úspešný študijný proces.

100% praktické štúdium

Základom nášho prístupu k vzdelávaniu je praktická výučba a komunikácia s vyučujúcim. Nenájdete tu nudné prednášky. Znalosti sú okamžite prepojené s praxou.

Medzinárodne uznávaný diplom

Všetci absolventi akadémie získajú medzinárodný diplom po úspešnom absolvovaní kurzu. Tieto diplomy sú uznávané po celom svete u popredných IT firiem.

Medzinárodné certifikáty

Akadémia STEP je autorizovaným školiacim centrom pre Cisco a Autodesk. Študentom našich vzdelávacích programov je umožnené skladať bezplatne skúšky na medzinárodné certifikáty.

Vyberte si rozvrh vhodný pre vás

Ponúkame kurzy ráno, cez deň alebo večer, cez týždeň aj cez víkend. Študenti môžu ľahko zosúladiť kurzy na Akadémii so svojou prácou alebo iným štúdiom.

Vaša najlepšia voľba

Skúsení školitelia, aktualizovaný študijný plán, technické vybavenie, medzinárodná certifikácia, pomoc pri hľadaní práce – toto všetko odlišuje Počítačovú akadémiu STEP od iných vzdelávacích inštitúcií.

Asistencia pri hľadaní práce

Spolupráca s veľkými IT spoločnosťami často vedie k priamym pracovným ponukám pre našich študentov už po prvom roku štúdia.

Maximálne 15 študentov v jednej skupine

Skupiny na Akadémii STEP nie sú nikdy preplnené. Naši školitelia sa snažia venovať čo najviac pozornosti každému študentovi, čo umožňuje zvyžovať efektivitu študijného procesu.

Naše poslanie

Usilujeme sa o úspech každého študenta. Všetci naši zamestnanci a školitelia sa zaviazali k tomu, aby vaše štúdium bola vynikajúca vzdelávacia skúsenosť.

Prihláste sa na bezplatnú konzultáciu

Meno*:
Telefón*:
E-mail*:

Zaujímavosti o
Akadémii STEP IT

Najrýchlejšie rastúca súkromná vzdelávacia inštitúcia (43 pobočiek v 15 krajinách). Založená v roku 1999.

Akadémia STEP bola označená za jedno z najlepších školiacich stredísk pre technológie Cisco a profesionálnych tréningov CIS pre Autodesk Maya.

Zamestnávatelia radi zamestnávajú absolventov Akadémie STEP, pretože sú si vedomí kvality nášho študijného programu.

STEP používa vlastné študijné plány a materiály, ktoré sú vysoko cenené u IT špecialistov po celom svete.

Viac ako 600 školiteľov
s vedomosťami z praxe.

Ponúkame praktické znalosti, ktoré si
momentálne vyžaduje IT priemysel.

Študenti Akadémie regulérne vyhrávajú súťaže a šampionáty v IT.

Akadémia je autorizovaným školiacim strediskom pre Cisco a Autodesk.

Viac ako 28 000 študentov a 85 000 absolventov pracuje v svetoznámych IT spoločnostiach.

Absolventi pracujú v 36 krajinách po celom svete. Veľa z nich si založilo vlastné IT firmy a start-upy.

Možnosti štúdia

Denné štúdium
 • Pre koho
 • Pre všetkých
  od 15 do 55 rokov
 • Dĺžka štúdia
 • 55 týždňov
 • Rozvrh hodín
 • 5 x týždenne
  (vrátane 1 dňa na samostatnú prácu)

  Úvodný zaškolovací kurz zdarma pre každého študenta.
 • Školné
 • Splátková platba – 14 x 180 Eur
  Platba v 2 splátkach – 2 x 1197 Eur
  Jednorázová platba – 2268 Eur
 • Bezplatná konzultácia
Študijný
plán
Externé štúdium
 • Pre koho
 • Pre každého
  od 15 do 55 rokov
 • Dĺžka štúdia
 • 55 týždňov
 • Rozvrh hodín
 • 1 x týždenne
  (vrátane 6 dní na samostatnú prácu)

  Úvodný zaškolovací kurz zdarma pre každého študenta.
 • Školné
 • Splátková platba – 14 x 150 Eur
  Platba v 2 splátkach – 2 x 998 Eur
  Jednorázová platba – 1890 Eur
 • Bezplatná konzultácia
Študijný
plán

Najčastejšie
chyby pri
výbere školy:

Snaha o čo najnižšiu cenu

Snaha ušetriť peniaze sa odrazí na kvalite štúdia. Nízka cena často znamená nekvalifikovaných školiteľov s nižším ohodnotením. Nižšia cena znamená aj väčšie skupiny a horšie technické vybavenie. Svoje vzdelanie radšej zverte osvedčeným profesionálom s praktickými skúsenosťami.

Zvolený študijný program nezodpovedá vašim cieľom

Pred samotným štúdiom je dôležité zadefinovať si vaše ciele. Kľudne sa poraďte s profesionálom. Nesprávne zvolený cieľ často vedie k chybnému výberu typu a formy štúdia. Pokiaľ si to uvedomíte až neskôr, vaše peniaze a čas môžu byť nenávratne stratené.

Krátkodobé kurzy

Ak je vaším cieľom naučiť sa programovať od nuly, krátkodobé kurzy vám neposkytnú dostatočnú vedomostnú základňu. Aby ste pochopili podstatu programovacích algoritmov, a boli schopný navrhnúť správne riešenie a vytvoriť úspešný softvérový projekt, je dôležité zmeniť spôsob myslenia a získať silné praktické zručnosti. V Akadémii STEP veríme, že optimálna doba pre kvalitné vzdelanie programátora je 2,5 roka, a veríme v úspech každého z našich absolventov.

Samoštúdium

Sebavzdelávanie je skvelá vec pokiaľ máte pevnú vôľu a veľa času na hľadanie literatúry, výukových videí a audio kníh. Ale nič nemôže nahradiť živú komunikáciu so skúseným školiteľom a ostatnými študentmi. Je oveľa pohodlnejšie a rýchlejšie učiť sa, ak máte možnosť konzultovať s odborníkom, ktorý vám ukáže správnu cestu.

Doučovanie

Doučovanie je alternatívou k sebavzdelávaniu. V tomto prípade je proces štúdia pod kontrolou doučovateľa a vaše učenie môže napredovať rýchlejšie. Avšak, doučovanie vám nemôže nahradiť skupinové lekcie so školiteľom, ktorý má skúsenosti z praxe v IT priemysle. Dobrý doučovateľ dokáže zvládnuť jednu alebo niekoľko technológií, ale na komplexné zvládnutie študijného programu je potrebný tím profesionálov. Okrem toho hodiny strávené s doučovateľom vám neumožnia získať žiadne medzinárodné certifikáty alebo diplom.

Snaha po rýchlych a ľahkých výsledkoch

Bez ohľadu na to, akú možnosť si zvolíte, výsledok záleží na vás. Úlohou vzdelávacej inštitúcie je viesť študenta k jeho/jej cieľu tou najefektívnejšou a najkratšou cestou. Našich 17 rokov skúseností v oblasti vzdelávania ukázalo, že nie je možné stať sa programátorom od nuly do 2-3 mesiacov. Naše tréningové programy získali ocenenia od odborníkov po celom svete a je nastavený na 2,5 roka. To je optimálna doba pre získanie kvalitného vzdelania a sebadôvery potrebnej na spustenie úspešnej kariéry.

Prihláste sa na bezplatnú konzultáciu

Meno*:
Telefón*:
E-mail*:

Spoločnosti, v ktorých pracujú
naši absolventi

Skúsenosti absolventov
a zamestnávateľov

Natália,
Dizajnér hier v Innovation Group

Štúdium na akadémii predčilo moje očakávania. Takí učitelia, ako napríklad Jelena Shishkovets alebo Kyrill Loboda, vedeli jednoducho vysvetliť aj zložité veci. Dokázali v nás vzbudiť nadšenie, aby to čo robíme bolo o vytváraní hotového produktu a nie len cvičný projekt.

Vladimír,
Dizajnér na voľnej nohe

Na Akadémii sa mi páčil prístup k učeniu - žiadne zbytočné predmety. Študoval som aj na talianskej univerzite a môžem potvrdiť, že štúdium na Akadémii STEP plne zodpovedá európskym štandardom. Moji klienti sú prevažne zo zahraničia a moja práca teda v konkurencii európskych grafikov plne obstojí.

Iľja,
Motion-designer v spoločnosti Zrimo

Keď sa ma spýtate, čo mi dala IT Akadémia STEP, odpoviem, že špecializáciu, ktorá ma baví, slušne živí a veľa nových priateľov. Nikdy som si navyše nemyslel, že študenti a učitelia môžu fungovať ako jeden tím, a že to môže prinášať také výsledky.

Vladislav,
2D animátor, odborník na špeciálne efekty, vedúci animátorov v hernom štúdiu

Štúdium na Akadémii má jedno veľké plus, kurz je nabitý praxou a človek má možnosť získať neoceniteľné skúsenosti, ktoré potom využije v praxi. IT Akadémia STEP je osvedčená škola s výborným učiteľským zborom a skvelými študijnými materiálmi. Stopercentná efektívnosť!

Ako to
funguje

Kontaktujte nás prostredníctvom stránky alebo sa zastavte v našej kancelárii.

Zanalyzujeme vaše ciele a vyberieme vhodnú špecializáciu a študijný program.

Po podpísaní zmluvy a zaplatení školného vám rezervujeme miesto, aby ste sa mohli vrhnúť do učenia hneď ako sa program začne.

Po úspešnom ukončení vzdelávania dostanete diplom a medzinárodné certifikáty potvrdzujúce úroveň vašich vedomostí.

HR oddelenie Akadémie vám pomôže nájsť si zamestnanie vo vašom odbore.

Urobíme všetko preto, aby ste získali efektívne a kvalitné vzdelanie, ktoré vám úspešne pomôže nájsť si prácu vo vašom odbore.

Stále máte otázky?

Kontaktujte nás!

Ďakujeme


Graphic Design №1 (stiahnuť ▼)
Graphic Design №2 (stiahnuť ▼)
Graphic Design №3 (stiahnuť ▼)

Chcete získať ukážkovú elektronickú lekciuexterného štúdia?


Áno
Nie

Vyplňte prosím formulár