Tomášikova 23, 5. poschodie, 831 04 Bratislava

Kurz WEB DIZAJN pre grafických dizajnérov

O kurzu:

Vek15-65

Dĺžka1x do týždňa

Rozvrh24 stretnutí/6 mesiacov

Cena110 eur/mesiac

Tento kurz je určený pre tých, ktorí si chcú osvojiť profesiu WEB dizajnéra a získať kvalifikáciu, ktorá im umožní riešiť úlohy v oblasti WEB dizajnu.

Bezplatná konzultácia

Meno*
Telefón*

 

Súhlasím so spracúvaním a ukladaním osobných údajov spoločnosťou Step IT Academy.*

Popis:

  • Predošlé skúsenosti s počítačovou grafikou nie sú potrebné. Počas kurzu študenti získajú nevyhnutné znalosti pre prácu s nástrojmi, ktoré musí WEB dizajnér ovládať. Študenti získajú aj teoretické základy kompozície, práce s farbou atď.
  • Absolventi kurzu WEB dizajn budú schopní projektovať a vytvárať statické a dynamické webové stránky na internete, od jednoduchých webových vizitiek až po webové portály, mobilné aplikácie a internetové obchody. Ďalej budú schopní aplikovať v praxi technológie propagácie webových stránok a vytvárať interaktívne prvky, ovládacie prvky, dynamické menu a iné.
  • Úloha kurzu – príprava špecialistu v oblasti počítačovej grafiky a dizajnu, ktorý bude schopný prijať a splniť objednávku hneď po ukončení štúdia. Po skončení kurzu môžete prijímať zákazky a zaoberať sa WEB dizajnom ako freelancer, čo vám umožní zarábať, získavať ďalšie potrebné skúsenosti a formovať si vlastné portfólio.

Bezplatná konzultácia

Meno*
Telefón*

O kurze:

Vek15-65

Dĺžka1x do týždňa

Rozvrh24 stretnutí/6 mesiacov

Cena110 eur/mesiac