Tomášikova 23, 5. poschodie, 831 04 Bratislava

Počítačový
letný tábor

Preži prázdniny zaujímavo a užitočne!

LETNÝ POČÍTAČOVÝ TÁBOR
PRE DETI

Letný počítačový tábor pre deti od 9 do 14 rokov Akadémie IT Step začína na Slovensku už tento rok!

Blíži sa čas letných prázdnin a určite máte záujem, aby vaše dieťa užitočne využilo svoj voľný čas.

V letnom tábore si deti vyskúšajú rôzne počítačové špecializácie pod vedením skúsených trénerov a lektorov Počítačovej Akadémie STEP IT. Dajte vášmu dieťaťu možnosť spoznať čarovný svet informačných technológií!

V TÁBORE NA DETI
ČAKÁ:

Tábor v slovenskom jazyku (9-14r.)

Robotechnika

Čarovný svet robotov vždy lákal malých géniov! Deti sa ponoria do sveta robotechniky, naučia sa konštruovať a riadiť svojich vlastných robotov Lego a Arduino!

3D grafika a 3D tlač

Vaše dieťa sa dozvie, ako sa vytvárajú trojrozmerný hrdinovia animovaných filmov. Zoznámi sa s modelovaním a textúrovaním 3D objektov. Vaše dieťa dokáže samo vytvárať 3D hrdinov, postavy a najlepšie projekty si môžu potom vytlačiť na 3D tlačiarni!

Tvorba hier

Počas tvorby svojej vlastnej počítačovej hry sa deti naučia základy programovania a animácie. Majú tak príležitosť spraviť skvelý prvý krok ku svojej budúcej profesii.

Tábor v anglickom jazyku (12-14r.)

Crowdfunding

Lekcie z crowdfundingu umožňujú deťom vžiť sa do úlohy podnikateľa. Deti získajú praktické zručnosti pri ponúkaní svojich projektov na internete za účelom získania financovania a po prvýkrát začnú myslieť ako skutočný businessman.

Technológia blockchain

Prečo o tom všetci hovoria? Kryptomeny a burzy s kryptomenami – pokúsime sa zistiť, ako fungujú a prečo okolo seba víria taký prach.

Bitcoin

Zaujíma vás, čo je to bitcoin, ako ho získať a prečo sa toto slovo všade tak často skloňuje? Vďaka lekciám Bitcoin majú deti možnosť pootvoriť dvere do sveta virtuálnych mien.

Termín tábora v slovenskom jazyku

Termín letnéhotábora v anglickom jazyku 2018:

23.07 / 27.07

od 08:30 do 13:30

CENA

170 eur
+ 30 eur strava

pre študentov Akadémie Junior:

150 eur
+ 30 eur strava

Oddychu a spoznávaj!

Žiadne starosti ako počas školského roka a namiesto toho plnohodnotný oddych plný zaujímavých činností a zábavy. Program letného tábora dáva deťom možnosť vyskúšať si rôzne veci, aby si mohli vybrať to, čo ho najviac zaujíma a čo ho najviac baví. Veď práve na to sú prázndniny – čas nových experimentov, nových zážitkov a objavovania skrytých talentov. Počítačový tábor prebieha hravou formou a na deti čakajú tréningy, hry a tvorivé dielne.

Počítačový tábor – to sú užitočne a s radosťou strávené prázdniny!