FERIE ZIMOWE
Ferie zimowe to wspaniały czas zimowej przerwy. Każde dziecko pragnie je spędzić w ciekawy i wyjątkowy sposób! Z nami jest to możliwe! Zarezerwuj miejsce na zimowe półkolonie komputerowe w Akademii STEP i zagwarantuj swojemu dziecku niezapomniane wrażenia.
Dzień w Akademii Komputerowej STEP wypełniony jest różnorodnymi zajęciami. Twoje dziecko ma możliwość zagłębić się w świat nowoczesnych technologii, zapoznać się z najbardziej aktualnymi informacjami z branży IT, spróbować swoich sił w roli programisty, twórcy gier komputerowych, inżyniera robotów, fotografa, reżysera, projektanta 3D.
Do dyspozycji dzieci posiadamy kompleksowo wyposażone sale, nowoczesny sprzęt, sale konferencyjne, studio fotograficzne. Na dzieci czeka morze niezapomnianych emocji i przygód w towarzystwie nowych przyjaciół!
Zapewniamy:
Zarejestruj się
PLAN DNIA:
08.30 - 09.00
Zbiórka dzieci, zajęcia poranne, gry i zabawy
09.00 - 09.30
Śniadanie
09.30 - 10.30
Zajęcia
10.20 - 11.20
Zajęcia
11.30 - 12.30
Zajęcia
12.30 – 13.00
Obiad
13.00 - 14.00
Warsztaty rozwijające
14.10 - 15.10
Wykład
15.10 - 15.30
Podwieczorek
15.30 - 16.30
Warsztaty, gry i zabawy
16.30 - 17.00
Odbiór dzieci
W PROGRAMIE ZAJĘĆ
Robotyka:
Wspaniały świat robotów od zawsze przyciąga młodych geniuszy! Wspólnie z Waszymi dziećmi wkroczymy w świat robotyki, będziemy projektować i zarządzać własnymi robotami Lego Mindstorm i Arduino.
Virtual Reality (VR)
Wasze dzieci nauczą się projektowania gier, w które później będą mogły grać za pomocą okularów VR. Przygoda z komputerem może przenieść się na świeże powietrze i zamienić w aktywną rozrywkę.
Grafika 3D i druk 3D
Wasze dzieci nauczą się tworzyć trójwymiarowe postaci filmów multimedialnych. Zapoznają się z modelowaniem i teksturowaniem obiektów trójwymiarowych. Będą mogły tworzyć trójwymiarowych bohaterów, a nasze projekty wydrukują na prawdziwej drukarce 3D.
Zajęcia rekreacyjne
Półkolonie zimowe w Akademii Komputerowej STEP to nie tylko praca z komputerem. Program zawiera również warsztaty liczenia na liczydle Soroban, "Mega pamięć", triki szpiegowskie a także wiele innych ciekawych zajęć rekreacyjnych pod okiem doświadczonych trenerów.
Projektowanie

gier

Czy Twoje dziecko lubi grać w gry komputerowe? A może będzie chciało samo je stworzyć? Na naszych półkoloniach będzie miało możliwość sprawdzić się w roli animatora i tworzyć własne gry, które później pokaże swoim przyjaciołom.

Nasi trenerzy pokażą dzieciom jak w animacji łączyć tekst, wideo, dźwięk, grafikę dwu- i trójwymiarową.

Zdjęcia cyfrowe i praca z wideo
Na naszych półkoloniach Twoje dziecko będzie miało możliwość pracować na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym. Nauczy się tworzyć piękne zdjęcia w różnych sceneriach i stylach, przetwarzać je i stosować różne efekty fotomontażu.

Nauczy się, jak prawidłowo robić wideo, zarówno na profesjonalnym sprzęcie, jak i na zwykłym telefonie komórkowym.

Szkoła rozwoju osobistego
Na zajęciach dzieci nabywają ważne kompetencje takie jak np. współpraca w grupie, odpowiedzialność za powierzone zadania. Rozwijają swoją kreatywność i poszukują niestandardowych rozwiązań. Mają możliwość sprawdzić się w roli uczestnika projektu IT.

Uczą się współpracować w grupie, podejmować ważne, odpowiedzialne decyzje, negocjować.

Dodatkowo w programie:
Warsztaty i pokazy:
 • Fotografia
 • Montowanie filmów
 • Liczydło Soroban
 • Mega Pamięć
 • Eksperymenty
 • 1sza pomoc
 • Wyjście do muzeum
Wykłady o nowych technologiach:
 • Boston Dynamics Robotyka
 • Rzeczywistość wirtualna VR
 • Świat Smart czyli Internet rzeczy
 • Big Data
 • Cyberbezpieczeństwo oraz Blockchain
 • Nanotechnologia w medycynie
 • Samosterujące samochody elektryczne
Zarejestruj się
Półkolonie zimowe w Akademii Komputerowej STEP to doskonały wypoczynek pełen interesujących zajęć i niezapomnianych wrażeń. Program jest tak różnorodny, że każde dziecko może znaleźć to, co najbardziej go interesuje. Ferie to przecież czas eksperymentów, poszukiwania nowych doświadczeń, odkrywania swoich talentów. Wszystkie zajęcia odbywają się w formie zabawy, treningów, współpracy w grupie oraz w ramach indywidualnych wyzwań.

Zagwarantuj swojemu dziecku wymarzone ferie zimowe! To będzie wspaniała przygoda!

Zarejestruj się
Spędźmy te ferie razem! Galeria
Koszty i terminy:
I Turnus
28.01 - 01.02
8:30-17:00
Cena standardowa: 790 zł
Cena dla uczniów MAK: 590 zł
Cena promocyjna do 24.12.2018: 690 zł
II Turnus
04.02 - 08.02
8:30-17:00
Cena standardowa: 790 zł
Cena dla uczniów MAK: 590 zł
Cena promocyjna do 24.12.2018: 690 zł
Przy zapisie na dwa turnusy lub dwójki dzieci obowiązuje zniżka 200 zł od ceny standardowej.
Zarejestruj się
Zapisz dziecko wypełniając poniższy formularz.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

X

Zapisz się już dziś na warsztaty, wypełniając formularz. Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji drogą mailową oraz zadzwonimy do ciebie żeby potwierdzić rezerwacje miejsca.

*Pola niezbędna do wypełnienia

Wysyłając zgłoszenie niniejszym oświadczam, że: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Akademię komputerową Step Sp. z o.o. NIP 1231372417 w celu realizacji usług edukacyjnych i komunikacji w ramach obsługi klienta. poinformowano mnie o tym że będę mógł odwołać wyrażone wcześniej zgody oraz mieć dostęp do swoich danych w celu edycji/usunięcia/poprawienia/przeniesienia wysyłając wiadomość na info@itstep.edu.pl.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 796 627 184

Ďakujeme
za Vašu požiadavku
Náš manažér vás bude čoskoro kontaktovať.


Пройти