STEP IT Academy | Učíme od roku 1999. Vysoko kvalitné IT vzdelávanie pre dospelých a deti. Pripravujeme programátorov, dizajnérov a systémových inžinierov, ktorých nebude možné nahradiť umelou inteligenciou. Na ceste k dosiahnutiu tohto cieľa študentov učíme ako pochopiť úlohy, realizovať projekty a pracovať v tíme. To všetko naviac k vedomostiam, ktoré tvoria jadro daného kurzu.

Váš prehliadač Internet Explorer je zastaraný!

Prosíme, použite Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Potvrďte svoj súhlas so spracovaním osobných údajov. Zaväzujeme sa použiť poskytnuté informácie iba v rámci našej spoločnosti a nikdy ich neposkytovať tretím stranám.

Čítaj viac
V číslach

V číslach

 • 57000

  Študentov

 • 102

  Pobočiek

 • 21

  Krajín

 • 2700

  Lektorov

 • 125000

  Absolventov

Silné stránky

Aké sú výhody STEP IT Academy?

Náš cieľ je zabezpečiť, aby sa absolventi kurzov STEP IT po ukončení štúdia mohli bezodkladne a úspešne zamestnať. To je dôvod, prečo každý rok vylepšujeme osnovy, pracujeme s najlepšími lektormi a vytvárame atmosféru inšpirácií.

Relevantnosť

Než spustíme nejaký vzdelávací program, tak ho konzultujeme s IT spoločnosťami. Sú to naši partneri a budúci zamestnávatelia našich absolventov. Takto predchádzame tomu, aby v zručnostiach žiakov i v samotných vzdelávacích programoch vznikali medzery.

Lektori s praktickými zručnosťami

Naši lektori sú profesionáli vo svojom obore. Za svoj cieľ si dali učiť podľa nasledovných ideálov: efektívne, zaujímavo a tak, aby výsledkom bol znalý absolvent.

Prostredie

V STEP IT nepoznáme u študentov triedenie na "zaostávajúcich" a "favoritov". Študenti medzi sebou nesúťažia. Naopak sa vzájomne podporujú, aby získali odborné znalosti a stretli sa s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi. V nejednom prípade si naši študenti založili vlastné startupy či ukončili štúdium na STEP IT už ako podnikatelia.

Naši absolventi získajú medzinárodný diplom zo STEP IT Academy

Študenti STEP Academy dostanú medzinárodné diplomy

Firmy

Firmy, kde pracujú absolventi STEP IT

Úspechy

Naše úspechy

Masmédiá o nás

Čo médiá píšu o našich absolventoch

Čas

Medzi projekty, ktoré realizovali študenti STEP IT Academy, patria aj rukavice so snímačmi, ktoré umožňujú transformáciu posunkového jazyka do slovnej podoby. Časopis Time Magazine ho ocenil cenou "Vynález roka" a zaradil ho do svojho zoznamu 10 najväčších vynálezov.

všetky články
Požiadať o spätné volanie

Táto webová stránka používa cookies

Zásady ochrany osobných údajov a právne informácie